BraunAbility program samodzielność aktywność mobilność

PROGRAM S-A-M

Samodzielność Aktywność Mobilność

Program ten wspiera mobilność osób z niepełnosprawnością, w postaci wsparcia finansowego na zakupu samochodu dostosowanego do potrzeb pasażera lub kierowcy ze znacznym stopniem niepełnosprawności, który porusza się na wózku inwalidzkim.

Dla Kogo Przeznaczony jest Program S-A-M?

Kierowcy

osób niepełnosprawnych, na zakup samochodu dedykowanego kierowcy z niepełnosprawnością;

Pasażerowie

pasażerów z niepełnosprawnością, którzy nie są w stanie samodzielnie się poruszać i przesiadać z wózków, ponieważ zmagają się z dysfunkcją narządów ruchu

Przykładowe rozwiązania, które stosujemy

Wysuwany fotel obrotowy Turny Evo

Usiądź na zewnątrz

Innowacyjny system pomaga w zajęciu miejsca pasażera/kierowcy za pomocą zsunięcia z siedziska z ramy wózka inwalidzkiego na przystosowany podnośnik. Wysiadając z auta i zajęcie miejsca na wózku inwalidzkim odbywa się w ten sam sposób, że siedzisko z fotela samochodu staje się kompatybilne z platformą od wózka.

System Carony

Przesiadka z wózka inwalidzkiego na fotelik samochodowy bez podnoszenia

Przenoszenie bez podnoszenia. Carony to system, który pozwala na transfer z wózka inwalidzkiego na fotel samochodowy bez podnoszenia. Usuwa on wszystkie trudne, ciężkie i niebezpieczne elementy transferu. Jest tak bezpieczny i wygodny jak standardowy fotelik samochodowy, a jednocześnie tak wszechstronny i łatwy w użyciu jak wózek transportowy.

Windy do wózków inwalidzkich E Series

Dopasowanie do rozmiaru wózka

System ułatwiający osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim wjechanie/wyjechanie z samochodu. Windy zostały tak zaprojektowane, aby pasowały do małych jak i dużych pojazdów. Winda przystosowana do dużych rozmiarów wózka oraz wagi, jednocześnie sama posiada odpowiednią wagę, aby pasowały do obecnych pojazdów.

Windy do wózków inwalidzkich A Series

program samodzielność aktywność mobilność

Mała Waga

Rozwiązanie do przewozu osób minibusami. Dużą zaletą tej windy jest niska waga. Dzięki temu, że jest lekka nie będzie powodować nadsterowności pojazdu, szczególnie jeśli chodzi o obciążenie tylnej osi.

Obniżona podłoga

Bezpieczny najazd

Obniżenie podłogi w samochodzie, pozwala na przewóz osoby niepełnosprawnej na wózku samochodem. Dodatkowo zamontowany najazd pozwala bezpiecznie dostać się do wnętrza samochodu i zająć wygodnie miejsce, zapinając się w pasy bezpieczeństwa.

Rampy do wózków inwalidzkich

Szybki montaż

Nasze rampy transportowe i rampy tylne mają wyjątkową powierzchnię, która zapewnia doskonałą przyczepność i sprawia, że załadunek i rozładunek jest łatwy i bezpieczny. Są one mocowane w pojeździe za pomocą naszych podłogowych płyt montażowych i można je zamontować lub zdemontować w jednym prostym kroku. temperatury, a także upływ czasu.

Ręczne sterowanie gazem i hamulecm

System gaz - hamulec

Carospeed Classic to system gaz-hamulec typu ciągnij-pchaj, montowany pomiędzy kierownicą, a lewarkiem automatycznej skrzyni biegów. Pozwala osobie niepełnosprawnej z niedowładem dolnych kończyn, ręcznie sterować pojazdem dodając gazu czy hamując.

Gałki i uchwyty na kierownicę

Komfortowe użytkowanie

Gałka dla osoby niepełnosprawnej wspomagająca siłę ramienia, dodatkowo pozwala swobodnie obracać kierownicą bez konieczności odrywania dłoni.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Wieloletnie Doświadczenie

Web designing in a powerful way of just not an only as professions for you.

Indywidualne Podejście

Web designing in a powerful way of just not an only as professions for you.

Paulina

Międzynarodowe Współprace

Web designing in a powerful way of just not an only as professions for you.

Najnowsze Technologie

Web designing in a powerful way of just not an only as professions for you.

0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Lat Doświadczeń
0 +
Ukończonych Realizacji

Partnerzy